Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Młotki pneumatyczne są narzędziami niesamowicie funkcjonalnymi. W ofercie sklepów możemy znaleźć różne urządzania o budowie ergonomicznej, doskonałej wydajności oraz precyzji. W sklepach znajdziemy młotki pneumatyczne o różnych parametrach. Każdy młotek pneumatycznych zapewnia komfort pracy danego operatora oraz także całkowite bezpieczeństwo.

Warto wybierać młotki pneumatyczne, które mają stabilną konstrukcję. Wówczas są one bardzo odporne. Szczególnie jeśli chodzi o odporność na zewnętrzne czynniki, które mogą zagrozić ich funkcjonalności. Można dzięki temu zapewnić, że pneumatyczne młotki zapewnią działanie przez bardzo długi czas. 

Młotki pneumatyczne do kamienia, gwoździ i silosów

Młotki pneumatyczne do kamienia są zasila powietrzem sprężonym. Ich roboczą część stanowią groty. Tenże elementy, kiedy młotek uruchomiony zostanie, wykonuje ruchy uważane za posuwisto-zwrotne. Robocze końców mogą mieć bardzo różne kształty oraz wielkości. Dlatego właśnie młotki pneumatyczne są funkcjonalnymi narzędziami, które wykorzystywane mogą być do wielu zadań. Poza tym każdy młotek ma kształt ergonomiczny, co zapewnia, że leży pewnie w dłoniach użytkowników. Natomiast trwałe oraz solidne obudowy tychże narzędzi stworzone zostały z myślą o tym, aby pracować mogły nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Jest to sprzęt, który przeznaczony jest do dosyć długiej eksploatacji.W ofercie sklepów znajdują się różne młotki pneumatyczne jak na przykład młotki pneumatyczne do gwoździ, młotki pneumatyczne do kamienia oraz młotki pneumatyczne do silosów.

Zastosowanie pneumatycznych młotków

W związku z sytuacją, że do urządzenia tego zamontować można ogromną ilość końcówek. Końcówki te mają szeroki zakres zastosowań. Młotki pneumatyczne wykorzystywane są w budownictwie. Służą one do skuwania starych tynków czy też do przebijania ścian. Są one nieocenione podczas samego przygotowywania miejsca do wykonania danej instalacji w domu. Chętnie z nich korzysta maszynowe przemysł oraz są również popularne w odlewnictwie. Jeśli do pneumatycznego młotka przyłączona zostanie przystawka z igłami, będzie on mógł służyć do obróbki nawierzchni chropowatych. Dzięki narzędziu takiemu będzie można się pozbyć zgorzelin, rdzy, piasku czy też resztek farby.

Młotki pneumatyczne mogą usunąć skazy, w tym wyglądające nieestetycznie spawy, które wpływają negatywnie na wizualne walory. Dlatego też są one używane przez pracujące osoby w hutach, zakładach blacharskich oraz warsztatach samochodowych. Obudowa ich nie bez powodu jest szczelna oraz także solidnie wykonana. Zapewnia także to, że młotki pneumatyczne pracować mogą nawet w trudnych ekstremalnie warunkach. Można używać ich w zakurzonych bardzo pomieszczeniach oraz otoczeniu czy też w miejscach o stopniu znacznym zapylenia. Na pewno w ofercie sklepu znajdziemy taki młotek pneumatyczny, który będzie nam odpowiadał pod każdym względem. Do tego jego cena mieści się w budżecie, którym dysponujemy w aktualnej chwili.

Młoty i młotki udarowe pneumatyczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl